Ceny vč. DPH 21%

Samobalanční dvoukolý elektromobil

Hanscraft dvoukolka

Novinka na Českém a Slovenském trhu:
Samobalanční dvoukolý elektromobil ROBIN M1
Cena dvoukolého samobalančního elektromobilu je nyní více než dostupná. Oproti dosavadním produktům stejné kategorie, u nás pořídíte ROBINA za třetinovou cenu!

ROBIN M1 je ovládán pouhým náklonem těla a řízení je velmi snadné a intuitivní. Navíc elektromobil ROBIN M1 obsahuje i centrální dálkové ovládání!

Představuje individuální a nezávislý dopravní prostředek, ideální do města pro kratší vzdálenosti nebo na golfové hřiště jako výkonný pomocník. Nespornou výhodou tohoto svižného elektromobilu je jeho skladnost. Bez problémů jej převezete v kufru i menšího automobilu, ve městě oceníte jeho nízkou hmotnost a bezproblémový transport hromadnou dopravou.

Malá velikost = snadný transport
ROBIN M1 je konstruován přesně pro velikost lidského těla. Toto se dokonale koresponduje se záměrem jeho použití - bezproblémový a rychlý transport v městském provozu. Elektroskútr Robin je také neuvěřitelně lehký - váží pouhých 18,5 kg. Navíc je jeho přední madlo teleskopické, tedy jej snadno složíte, čímž se jeho velikost výrazně sníží. Již nikdy nemusíte řešit problematiku s parkováním.

Nulové emise = nulové znečištění Vašeho města
Pohon elektroskútru Robin je tvořen obdobně jako u elektromobilů. Jediným jeho zdrojem je lithiová baterie, která pohání elektromotor. Toto zařízení můžete velmi snadno dobíjet kdekoli, kde je zásuvka o napětí 240V - tedy u Vás doma, v kanceláři, prostě kdekoli. Na jedno nabití ujedete až 30km, bez jakýchkoli emisí, hluku nebo znečištění životního prostředí.

Nízká spotřeba energie
ROBIN M1 - elektroskútr je extrémně nízkonákladovým dopravním prostředkem. Náklady na jeden ujetý kilometr jsou okolo 10ti haléřů. V porovnání s jízdou v automobilu je to cca 1,2l paliva, což při dnešním růstu cen vyjde poměrně draho. Robin M1 je navíc ekonomičtější nežli tradiční elektromobily-auta. Tradiční elektromobil váží okolo jedné tuny - Robin M1 s hmotností okolo 20kg opravdu šetří i elektrickou energii.

Na jízdu tímto elektromobilem nikdy nezapomenete. Investice do tohoto dopravního prostředku se brzy navrací a na Vaše schůzky budete přijíždět stylově a vždy včas!

Zaváděcí cena. Doprava ZDARMA po celé ČR.

Robin M1
+ -
Dvoukolka Hanscraft

Robin M1

Výrobce: Hanscraft
Doprava zdarma

Rychlost: 20 km/h
Dojezd: 20-30 km
Nosnost: 150 kg

Výkon: 1300W/max. 3000W
Max. stoupání: 15°
Šířka: 46,4 cm
Výška: 115-140 cm
Doba nabíjení: 1-3 h
Baterie: Lithiová 48V/8Ah
Napájení: 240V

Hmotnost 19 kgBěžná cena 49.990 Kč

49.900do 3 dnů